Перемир'я? Кейт Міддлтон і Меган Маркл разом зустріли Різдво


Опубликованно 29.12.2018 12:20

Перемир'я? Кейт Міддлтон і Меган Маркл разом зустріли Різдво

Герцогиня Сассекская Меган Маркл, її чоловік принц Гаррі, герцогиня Кембриджська Кейт Міддлтон і принц Вільям разом зустріли католицьке Різдво.

Незважаючи на те, що раніше ходили чутки про те, що члени королівської сім'ї постійно сваряться і відмовилися святкувати Різдво разом, всі вони відвідали релігійну службу у церкві Святої Магдалени в Норфолку. Про це свідчать знімки, які вже з'явилися в мережі.

Переглянути цей допис в Instagram

???? Merry Christmas ???? #britishroyals #britishroyalfamily #royalfamily #princecharles #princewilliam #princeharry #duchessofcambridge #meghanmarkle

Допис, поширений Windsor Royal Family (@windsor.royal.family) 25 Гру 2018 р. о 4:23 PST

Судячи з усього, Меган і Кейт вирішили забути про свою сварку хоча б у свято:

Переглянути цей допис в Instagram

???????? #duchessofcambridge #duchessofsussex #katemiddleton #meghanmarkle

Допис, поширений Windsor Royal Family (@windsor.royal.family) 25 Гру 2018 р. о 8:14 PST

Переглянути цей допис в Instagram

???????????? #duchessofcambridge #duchessofsussex #katemiddleton #meghanmarkle

Допис, поширений Windsor Royal Family (@windsor.royal.family) 25 Гру 2018 р. о 7:09 PST

Кейт Міддлтон прийшла в церкву в темно-червоному пальто і такий же капелюшку. Цей наряд герцогиня доповнила бордовими рукавичками, човниками на високому каблуці і мініатюрним клатчем.

Переглянути цей допис в Instagram

???????????? #duchessofcambridge #britishroyals #britishroyalfamily #royalfamily #katemiddleton

Допис, поширений Windsor Royal Family (@windsor.royal.family) 25 Гру 2018 р. о 5:17 PST

Вагітна Меган Маркл ж була одягнена у чорній сукні і таке ж пальто. Клатч і рукавички також були темними, а на голові герцогині була капелюшок з пір'ям.

Переглянути цей допис в Instagram

The Duchess of Sussex curtsies to the Queen as she leaves this morning's Church Service ???? #britishroyals #royalfamily #princeharry #princesseugenie #duchessofsussex #meghanmarkle

Допис, поширений Windsor Royal Family (@windsor.royal.family) 25 Гру 2018 р. о 5:39 PST

Переглянути цей допис в Instagram

???? Baby Sussex is getting so big ???? #princeharry #meghanmarkle #dukeofsussex #duchessofsussex

Допис, поширений Windsor Royal Family (@windsor.royal.family) 25 Гру 2018 р. о 5:19 PST

Самим веселим виявився образ Єлизавети II: 92-річна королева була одягнена в плаття з квітковим візерунком, світле пальто і капелюх з пір'ям з яскраво-рожевими вставками.

Переглянути цей допис в Instagram

???? What a lovely outfit ???? #queenelizabeth #britishroyals #britishroyalfamily #royalfamily

Допис, поширений Windsor Royal Family (@windsor.royal.family) 25 Гру 2018 р. о 5:20 PST

Після урочистої служби всі вони вирушили в маєтку Єлизавети ІІ, в Сандрингем. Там членів королівської сім'ї чекав святковий обід.

Нагадаємо, раніше стало відомо, чому королевська прислуга ненавидить Меган Маркл.



Категория: Новости