Здоровье

Насіння льону захищають від онкологічних захворювань, – результати дослідження

Як повідомляє Journal of Clinical Oncology, сполуки, присутні в складі деяких злаків та овочів, можуть не тільки знищувати ракові клітини, але і зупиняти ріст нових клітин, тим самим запобігаючи появі вторинних пухлин. Мова йде про фитоэстрогенах, найбільш важливу роль яких грають лігнани.

Найбільш високий рівень вмісту лігнанов був... ( подробнее )

Лікарі розповіли, кому необхідно регулярно їсти сочевицю

Канадські дослідники з Університету Гельфа виявили, що існує дешевий і доступний продукт, який сприяє поліпшенню роботи щитовидної залози, а також серцево-судинної системи. Цим продуктом виявилася сочевиця, червона і зелена.

Дослідники провели експеримент за участю 24 осіб. В рамках досвіду добровольці протягом тижня повинні були харчуватися... ( подробнее )

Всім важкопораненим з Керчі зробили операції

Вчора ввечері та сьогодні вночі були прооперовані усі тяжко поранені в коледжі на сході Криму, де студент влаштував масове вбивство.

За словами глави Моз РФ Вероніки Скворцової, вдалося стабілізувати стан всіх тих, що вижили.

"За ніч вдалося стабілізувати стан важких постраждалих", - розповіла вона.

За її... ( подробнее )

Новий гель може загоювати рани без шрамів

Китайські вчені з університету Huazhong University of Science and Technology розробили новий гель на основі протеїнів шовку, який може загоювати рани, не залишаючи шрамів.

Як повідомляє журнал Biomaterial Science, вчені використовували речовину серицин, яке міститься в шовкових волокнах. Після вилучення цієї речовини з шовку вчені застосували... ( подробнее )

У Севастополі довідки на зброю видавали як попало

Прокуратура самого великого міста Криму виявила порушення у видачі медичних довідок для отримання зброї.

Як повідомляється, вони знайдені в одній з лікарень Севастополя.

"Медичним закладом порушуються вимоги до умов видачі медичних висновків про відсутність медичних протипоказань до володіння зброєю, які визначені законодавством... ( подробнее )

Кава знижує больовий синдром, – результати дослідження

Вчені виявили у кави цікаве корисна властивість: виявляється, цей напій може купірувати больовий синдром.

Біль є однією з найбільш поширених причин, що змушують дорослих звертатися за медичною допомогою. У всьому світі люди страждають від гострого болю з-за травм, нещасних випадків, а також таких захворювань, як, наприклад, фіброміалгія.

Як... ( подробнее )

У Коктебелі монтують другий корпус амбулаторії

- Тепер можна з упевненістю сказати – медицині в Коктебелі бути! Наші місцеві жителі та численні гості у курортний сезон зможуть розраховувати на надання медичних послуг в повному обсязі і, знаючи нашого завідувача амбулаторією, на високому рівні, - написала Ст. Прохоренко.

Вона також уточнила, що роботи по монтажу додаткового корпусу... ( подробнее )

Медики з'ясували, чим небезпечний похолодання для сердечників

Хвиля холоду, яка обрушилася на Росію і багато інших країн Європи, може стати причиною цілого сплеску інфарктів. До такого сумного висновку дійшли дослідники з Університету Мічигану.

Американські вчені виявили, що зміни температури усього лише на 5 градусів збільшують небезпеку інфаркту на цілих 5%. Науки і раніше було відомо про те,... ( подробнее )

Популярні сухі сніданки містять хімікати для боротьби з бур'янами

У продукції kellogg's, Quaker's і Weetabix виявлено високий вміст гербіцидів - хімічних речовин, що застосовуються у сільському господарстві.

Як повідомляє The Daily Mail, проведені аналізи виявили, що рівень гліфосату (використовується для боротьби з бур'янами) продукції kellogg's, Quaker і Weetabix перевищує безпечні для здоров'я... ( подробнее )

Молоді жінки хропуть частіше за чоловіків

Молоді жінки хропуть частіше чоловіків. Про це повідомляє The Daily Mail, посилаючись на дослідження.

Так, 31% залучених у дослідження чоловіків у віці 25-34 років хропли близько 3-х разів на тиждень, в той час як серед жінок таких було 34%. А ось серед осіб 55-64 років перше місце за хропіння займали чоловіки - 45% проти 35% жінок.... ( подробнее )