Здоровье

Генно-модифіковані кури будуть нести "лікарські" яйця

Шотландські учені провели сміливий експеримент, який доводить, що генно-модифіковані кури можуть нести «лікарські» яйця.

Справа в тому, що синтез терапевтичних білків, що використовуються в якості активних компонентів у лікарських препаратах, вимагає великих фінансових витрат. Між тим вченим вдалося в ході експериментів отримати від... ( подробнее )

Волоські горіхи допоможуть в боротьбі з депресією

Вчені знайшли «смачний» спосіб боротьби з депресією. Згідно з дослідженням фахівців з Каліфорнійського університету в Лос-Анджелесі, волоські горіхи є ідеальним засобом профілактики даного психічного розладу.

В рамках дослідження були проаналізовані дані понад 26 тисяч осіб, включені в Національне обстеження стану здоров'я і харчування... ( подробнее )

Шість продуктів, що викликають звикання

Деякими продуктами просто неможливо насититися: варто їх спробувати, хочеться їсти їх знову і знову.

Чому так відбувається?

За словами фахівців, саме сильне звикання викликають продукти, активно стимулюють вироблення дофаміну – гормону задоволення. Це продукти з високим вмістом цукру, солі, жиру – чи всіх цих компонентів... ( подробнее )

Страви з риби допоможуть поліпшити стан здоров'я хворих астмою

Страви з риби допоможуть поліпшити стан здоров'я хворих на астму. До такого висновку прийшли фахівці з австралійського Університету Ла Тробе.

У дослідженні взяли участь 64 дитини з Греції у віці від 5 до 12 років. У всіх них була діагностована астма легкого ступеня. У рамках експерименту, протягом півроку половина випробовуваних не... ( подробнее )

Кризи середнього віку – всього лише вигадка?

Про кризу середнього віку чули, напевно, всі: він нібито відзначається в період між 40 і 60 роками. Немає жодних доказів, що такий «криза» дійсно існує, стверджує професор Нік Хаслам з University of Melbourne.

Багато хто впевнені, що між 40 і 60 роками люди оцінюють власні досягнення в житті і переконуються в тому, що багато чого із... ( подробнее )

Названі головні помилки, чинені при заморожуванні продуктів

Існує кілька досить поширених помилок на тему заморозки продуктів. Що потрібно знати, щоб найбільш ефективно використовувати морозилку?

Можна заморозити будь-які продукти

З твердженням, що заморозити можна все, не посперечаєшся. Тільки от деяким продуктам це абсолютно протипоказано. Крім того, що їжу потрібно заморозити,... ( подробнее )

Генетики з'ясували, чому жінки живуть довше чоловіків

Тривала життя жінок може бути пов'язана не з їх більш "тверезим підходом до життя, а з наявністю додаткової копії гена, що уповільнює старіння. До такого висновку прийшли генетики, що опублікували статтю в журналі Aging Cell.

"Ми давно замислюємося про те, чому жінки живуть довше чоловіків. Багато людей думають, що у цього відмінності... ( подробнее )

Аксьонов наказав привести кримські лікарні до рівня приватних

Лікарні в Криму повинні стати за рівнем не гірше приватних поліклінік.

Це заявив глава Радміну Сергій Аксьонов.

"На сьогоднішній день представники приватних медичних структур, по суті, повністю перетягнули ковдру на себе. Тим не менш, упевнений, якщо у нас вийде створити умови як для лікарів, так і для пацієнтів, аналогічні... ( подробнее )

Шість продуктів, що знижують сексуальний потяг

Як відзначають експерти, існують продукти, про яких можна подумати, що вони можуть бути пов'язані з інтимною сферою, - тим не менш, вони впливають на неї. Наприклад, на сексуальний потяг може вплинути навіть звичайна вода.

Продукт 1: смажене. Смажені продукти знижують функцію печінки, і для її підтримки організм витрачає зайву енергію.... ( подробнее )

Німецькі вчені розповіли про користь пива

В ході проведеного дослідження з'ясувалося, що містяться в пиві речовини корисні для здоров'я організму. Мова йде про що містяться у хмелі ксантогумоле і з-альфа-гірких кислотах.

Згідно з дослідженням, ксантогумол допомагає уникнути ожиріння печінки і появи рубців на тканини органу, знищує ракові клітини і перешкоджає набору ваги.

Ізо-альфа-гіркі... ( подробнее )