Здоровье

Токсини в килимах можуть представляти серйозну загрозу для здоров'я

В килимах і килимових покриттях, які продаються по всій Європі, містяться токсичні речовини, які можуть представляти серйозну загрозу для здоров'я, стверджують дослідники з European Public Health Alliance.

 

Дослідження, яке вони провели, виявило понад 59 небезпечних речовин в килимах, включаючи канцерогени й важкі метали,... ( подробнее )

Вчені назвали справжні причини виникнення раку

Дослідники з University of Dundee (Шотландія) переглядають загальноприйняті погляди на причини виникнення раку: дослідження, яке вони нещодавно провели, показало, що провідною причиною раку може бути зовсім не генетична мутація, на якій в даний час всі зосереджені, а старіння імунної системи.

Протягом десятиліть вважалося, що основна... ( подробнее )

Учені попередили про небезпеку солоних продуктів

Вживання великої кількості солоних страв, а також просто надмірно солесодержащей продукції смертельно небезпечні для людей з підвищеним артеріальним тиском, повідомила група авторитетних дослідників з Великобританії і США.

Згідно порталу MedicalXpress, фахівці з Імперського коледжу Лондона у Великобританії і Північно-Західного університету... ( подробнее )

ВООЗ попередила про можливу глобальної епідемії «хвороби Ікс»

Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) попередила про високу ймовірність нової глобальної епідемії.

Як повідомляє Організація, вчені в даний час досліджують найбільш поширені патогени, які можуть призвести до спалаху захворювань. Це можуть бути як вже відомі людству захворювання, наприклад вірусні геморагічні гарячки, такі як... ( подробнее )

Лікарні і поліклініки Криму підключать до швидкісного інтернету до кінця року

Всі медичні установи республіки підключать до високошвидкісного інтернету в 2018 році. Про це повідомив міністр зв'язку і масових комунікацій Росії Микола Нікіфоров під час зустрічі з главою Республіки Крим Сергієм Аксьоновим.

«У цьому році плануємо завершити підключення всіх медичних закладів на території Кримського півострова по волоконно-оптичним... ( подробнее )

Помірність в їжі мозок зберігає здоровим

Вживання продуктів із низьким вмістом жирів і невеликою кількістю калорій перешкоджає старінню центральної нервової системи. До такого висновку прийшли вчені Гронінгенського університету в Нідерландах, які також довели, що фізичні вправи менш ефективні для схуднення, ніж дієта. Стаття дослідників опублікована в журналі Frontiers in Molecular Neuroscience.

Досліди... ( подробнее )

Зайва вага у жінок може бути пов'язаний з небезпечним розладом

Наявність зайвих жирових відкладень в області живота може бути пов'язано з розвитком тривожних розладів, і особливо це стосується жінок середнього віку, передає Eurekalert з посиланням на журнал The North American Menopause Society.

Повідомляється, що фахівці проаналізували дані про більш ніж 5500 жінок Латинської Америки. Середній... ( подробнее )

Спортивне харчування може містити свинець і миш'як

Популярні серед бодібілдерів і багатьох активно займаються спортом людей протеїнові суміші можуть містити речовини, вкрай небезпечні для здоров'я людини, такі як свинець і миш'як. Деякі з цих речовин можуть викликати і рак, попереджають фахівець.

Згідно з даними експертизи, здійсненої співробітниками компанії Clean Label Project, у... ( подробнее )

Микросенсоры допоможуть російським вченим стежити за параметрами крові

Російські вчені запропонували новий метод безперервного моніторингу фізіологічних параметрів людського організму. В його основі – мікроскопічні датчики, впроваджувані в кровотік. Розмір цих сенсорів – менше клітин крові. Успішне тестування вже проведено на акваріумних риб. Наступним етапом стане перевірка можливостей застосування в медицині, повідомила... ( подробнее )

Вчені з'ясували, чому азбест викликає рак легенів

Про зв'язок азбесту з онкологічними захворюваннями відомо вже півстоліття. Однак лише тепер завдяки роботі міжнародної групи вчених стала зрозумілою причина небезпеки цієї речовини. Докладно про дослідженні повідомляє журнал Oncogene.

Дослідники з університету Фрайбурга (Німеччина), Швейцарської вищої технічної школи Цюріха, університетських... ( подробнее )