Здоровье

Дерматологи розповіли про унікальні властивості дегтярного мила

Дігтярне мило має сильну антисептичну властивість, знищує шкідливі бактерії в шарах шкіри, підсилює кровотік в капілярах.

Мило дозволяє знезаразити й швидко загоїти дрібні пошкодження шкіри, позбавитися від гнійників. Зараз йде нова хвиля інтересу до різних народних засобів, і багато жінок цікавляться, чим конкретно шкідливо і корисно... ( подробнее )

Краватка визнали небезпечним для чоловічого здоров'я

Краватка визнали небезпечним для чоловічого здоров'я. Як повідомляє видання Science Alert з посиланням на дослідження фахівців з Університетської лікарні в Шлезвіг-Гольштейн (Німеччина), через затягування краватки підвищується ризик розвитку гіпертензії і неповноцінного насичення мозку киснем.

У дослідженні взяли участь 30 чоловіків,... ( подробнее )

Жіночий статевий гормон може бути пов'язаний з мігренню у чоловіків, – результати дослідження

У багатьох жінок, що страждають на мігрені, напади головного болю виникають при змінах гормонального фону. Нове дослідження показало, що естрогени (жіночі статеві гормони) можуть відігравати певну роль і в розвитку мігрені у чоловіків.

У дослідженні взяли участь 39 чоловіків, 22 з яких не страждали від мігрені, а у 17 періодично були... ( подробнее )

Видалення мигдалин може збільшувати ризик захворювань

Видалення мигдалин і аденоїдів у дитячому віці збільшує довгостроковий ризик респіраторних алергічних та інфекційних захворювань. Про це свиделствует дослідження, опубліковане в Журналі Американської медичної асоціації «Отоларингологія – хірургія голови та шиї» (JAMA Otolaryngoloy - Head and Neck Surgery).

Піднебінні і носоглоточные... ( подробнее )

Боязнь вірусу Зіку призвела до зниження народжуваності в Бразилії

Міністерство охорони здоров'я Бразилії і фахівці Гарвардського університету дійшли висновку, що страх населення перед вірусом Зіку негативно позначилося на демографічній ситуації. Про це йдеться в доповіді, опублікованій на сайті Національної академії наук.

 

У своєму дослідженні експерти використовували щомісячну статистику... ( подробнее )

Усього місяця утримання від алкоголю достатньо для зміцнення здоров'я, – фахівці

Всього місяць утримання від алкоголю може допомогти зміцнити здоров'я, нормалізувати кров'яний тиск, оздоровити печінку і знизити ризик розвитку раку. Більш того, це актуально не тільки для алкоголіків, але і для тих, хто випиває в помірних кількостях. Про це йдеться в новому дослідженні, яке провели вчені з Royal Free Hospital.

Дослідження... ( подробнее )

Чай для схуднення практично не впливає на зайву вагу, – результати дослідження

Чай для схуднення практично не впливає на зайву вагу. Про це заявили австралійські вчені, повідомляє Daily Mail.

Фахівці пояснили, що укупі зі здоровим способом життя і спортом такі чаї дають лише короткочасний ефект. В основному вони виступають як звичайний напій.

«Насправді немає такого чаю, який допоможе вам скинути... ( подробнее )

Зубна паста і мило здатні викликати рак?

Зубна паста і мило можуть стати причиною виникнення онкологічних захворювань через що міститься в них речовини триклозан. До такого висновку прийшли співробітники Массачусетського університету в Амхерсті, повідомляє MedicalXpress.

Вищевказаний антибактеріальний агент здатний спровокувати запалення і рак товстої кишки. Вчені провели... ( подробнее )

Вчені склали ідеальний алгоритм вживання кави

Дослідники з Американської академії медицини сну створили математичний алгоритм, який дозволяє скласти для кожної людини безпечний режим вживання кави і збільшити показник бадьорості від напою приблизно на 65%.

Розрахунки проводилися за замовленням армії США. Відомо, що алгоритм передбачає вживання кави «по годинах». Щоб визначити дозування,... ( подробнее )

У Криму в автомобілях швидкої медичної допомоги встановили тривожні кнопки

В Криму та Севастополі в автомобілях швидкої допомоги встановлені кнопки тривожної сигналізації в рамках проекту Росгвардии. Про це пише РБК.

Позавідомча охорона Росгвардии запустила в російських регіонах проект з підключення кнопок тривожної сигналізації на громадському транспорті та в автомобілі швидкої допомоги. Реалізувати перший... ( подробнее )