Здоровье

Кардіолог розповів, як уникнути серцевого нападу взимку

За результатами дослідження, проведеного шведськими вченими, взимку ризик серцевого нападу зростає на 10%. Крім того, на думку фахівців, на серцеві ритми сильно впливають екологія і стрес. Однак, холод в цьому випадку відіграє вирішальну роль.

Вчені стверджують, що зима особливо небезпечна для людей, які перенесли інфаркт міокарда з... ( подробнее )

Вчені визначили вік, коли найкраще кинути палити

Вчені визначили вік, коли найкраще кинути палити. Як виявилося, піти на цей крок слід не пізніше, ніж в 40-45 років, оскільки на відновлення серцево-судинної системи після тютюнопаління потрібно не менше 15 років.

Мередіт Данкан з Університету Вандербільта в Нешвіллі і її колеги провели дослідження за участю майже дев'яти тисяч осіб.... ( подробнее )

Хвороби, якими можна заразитися при рукостисканні

Рукостискання - найдавніший комунікативний спосіб прояви дружелюбності. Не тільки чоловіки, але і жінки по всій Європі використовують цю традицію привітання, як по відношенню до друзів і приятелів, так і до незнайомих людей. Між тим, за даними Всесвітньої організації охорони здоров'я, при рукостисканні передаються вісімдесят відсотків від усіх існуючих... ( подробнее )

У Криму запрацювала нова "гаряча лінія" з питань медичного обслуговування

У Криму в структурі «Кримський медичний інформаційно-аналітичний центр» розпочав роботу Контакт-Центр» з використанням багатоканального єдиного телефонного номера 8 800 733 33 34.

На цей номер кримчани і гості півострова зможуть дзвонити в робочі дні з 08:00 до 20:00. Крім того «Кримський республіканський центр медицини катастроф та... ( подробнее )

Вчені виявили нові корисні властивості оливок

Оливки - це неймовірно корисні продукти, правда, на любителя. Є величезна кількість ненависників цього овоча, а даремно. Адже їх користь практично безцінна. Одне з нових корисних властивостей відкрили нещодавно вчені з університету Барселони.

Іспанські вчені заявили, що оливки чудово допомагають у боротьбі з онкологічними захворюваннями.... ( подробнее )

Дівчина вже 16 місяців нічого не їсть через рідкісної хвороби, якою страждають всього 500 чоловік у світі (фото)

26-річна студентка вже 16 місяців нічого не їсть через рідкісну хворобу, що викликає блювоту при прийомі їжі.

Як повідомляє The Daily Mail, Джессіка Ньюман з Брайтона страждає від множинного нейроваскулярного конфлікту (multiple vascular compression syndrome), який діагностовано лише у 500 людей в усьому світі. Щоб не померти від голоду,... ( подробнее )

Корейські вчені пропонують лікувати алкоголізм в стилі гри

Фахівці Університету Чунг-Анг запропонували оригінальний спосіб лікування алкогольної залежності. Спеціальна гра допоможе не тільки ослабити психологічну залежність від алкоголю, але і сформувати негативне ставлення до нього.

На першому етапі гри, який супроводжується спокійною музикою, гравцеві пропонується розслабитися і позбутися... ( подробнее )

Читай по руках: Сексуальну орієнтацію жінки можна дізнатися по пальцях

Вчені висунули кілька дивну гіпотезу про те, як можна визначити сексуальну орієнтацію жінки, причому з першого погляду. Як передає ВВС, для цього варто лише поглянути на вказівний і безіменний пальці лівої руки. У тих, У кого вказівний і безіменний пальці відрізняються по довжині, частіше мають нетрадиційну сексуальну орієнтацію.

Свої... ( подробнее )

Названі три головні продукту в дієті довгожителів

Фахівці Варшавського університету (Польща) довели, що організм людини отримує таку істотну користь від вживання пива, вина і шоколаду, що це роблять благотворний вплив і на тривалість його життя. Про знахідку вчених повідомив Journal of Internal Medicine.

«Антиоксиданти, що входять до складу пива, вина і шоколаду зміцнюють організм... ( подробнее )

Збільшення проміжків між прийомами їжі збільшує тривалість життя?

Збільшення проміжків між прийомами їжі покращує загальний стан організму і позитивно впливає на тривалість життя. До таких висновків, що суперечить усталеній думці, що потрібно їсти часто, але невеликими порціями, прийшли фахівці з США після експерименту з 292 мишами.

Одні гризуни мали цілодобовий доступ до їжі, інші споживали на 30%... ( подробнее )