Здоровье

Колір нашого волосся визначають більше 100 генів

Міжнародна команда вчених виявила більше ста нових генетичних локусів, що відповідають за колір у європейців. Незважаючи на те, що ці варіанти пояснюють лише 20% загального внеску генів у колір волосся, сумарно вони мають якоїсь предсказательная можливістю, завдяки чому можна припустити колір волосся їх володаря. Дослідження опубліковане в Nature... ( подробнее )

Пробіотики продовжують життя?

Вживання пробіотиків у поєднанні з рослинними добавками може збільшити тривалість життя. До таких висновків прийшли вчені з Університету Макгілла, повідомляє EurekaAlert.

Фахівці в області біоінженерії проводили досліди на плодових мушках. Їх годували симбиотиком (поєднання пробіотика і поліфенолу) і трифалой (рослинної добавкою).

З... ( подробнее )

Крим – у числі найгірших регіонів Росії в рейтингу антинаркотическом

У 2018 році Федеральний проект «Твереза Росія» вперше здійснив незалежне аналітичне дослідження ефективності антинаркотичної роботи суб'єктів Російської Федерації. Підсумком дослідження став унікальний доповідь «Твереза Росія – проти наркотиків. Антинаркотичний рейтинг ефективності суб'єктів Російської Федерації – 2018». Згідно з рейтингом, Республіка... ( подробнее )

В яких випадках препарати для зниження артеріального тиску небезпечні?

Виявляється, таблетки для зниження рівня артеріального тиску при певних обставинах можуть бути небезпечні.

Зокрема, шкода від таких медикаментів може спостерігатися, якщо ви звикли займатися самолікуванням. Наприклад, якщо в структурі ліки є бета-блокатори, то вони можуть повністю бути протипоказані людям із захворюваннями дихальних... ( подробнее )

Депресія може бути наслідком прийнятих ліків

Велика кількість людей бере рецептурні ліки, побічним ефектом яких є депресія.

Дослідження, опубліковане в Журналі Американської медичної асоціації, уперше продемонструвало, що одночасне використання декількох лікарських препаратів (полифармация), збільшувало ймовірність виникнення депресії.

Вчені ретроспективно проаналізували... ( подробнее )

«П'ять раз у день мені було мало»: треба лікувати сексоголізм?

Можна вважати сексуальну залежність розладом? У фахівців думки з цього приводу розходяться, повідомляє Російська служба BBC.

У репортажі телекомпанії два сексоголіка – чоловік і жінка – розповідають про непростому особистому досвіді.

«У найгірші дні навіть п'ять разів на день займатись сексом було недостатньо, - зізнається... ( подробнее )

У продажу скоро з'явиться нове ліки від мігрені

Американське Управління з контролю за продуктами харчування та ліками (FDA) схвалило препарат нового класу для запобігання мігрені у дорослих. Видання The New York Times з'ясувало, як він буде перемагати біль.

Новий препарат Aimovig (діюча речовина — эренумаб) рекомендують людям, у яких трапляється чотири нападу мігрені у місяць або... ( подробнее )

Джерелом нових пандемій грипу можуть стати собаки

Собаки можуть стати природним резервуаром вірусу грипу, який стане причиною наступної пандемії. До такого висновку прийшли дослідники з Школи медицини Маунт-Синай (США). Про це повідомляється в прес-релізі на MedicalXpress.

«Поширення вірусів грипу серед собак небезпечно тим, що їх рівень генетичного різноманіття майже так само високий,... ( подробнее )

Активоване вугілля зовсім не такий корисний, як здається, – вчені

Активоване вугілля вважається відмінним засобом детоксикації, і сьогодні він дуже популярний у багатьох країнах світу. Вугілля додають в їжу, напої (можна знайти коктейлі, круасани з вугіллям). Його використовують гуру кулінарії і знаменитості.

Вугілля застосовують при отруєннях, здутті, для поліпшення стану шкіри і навіть відбілювання... ( подробнее )

Мають проблеми з обміном речовин вчені рекомендують вечеряти о 15 годині дня

Вчені з University of Alabama рекомендують переглянути звичний режим харчування: на їхню думку, снідати потрібно між 6:30 та 8:30 год. ранку, обід – 12:00, а вечеряти – о 15:00. Це, на думку фахівців, дозволяє синхронізувати час прийому їжі з біологічними ритмами.

Свою теорію вчені протестували на добровольцях з проблемами в обміні... ( подробнее )