Здоровье

В модрині знайшли «ідеальне» ліки від хвороб серця

Російські вчені з'ясували, що в стовбурі модрини міститься речовина, яка може запобігти розвитку хвороб серця і судин. Їх висновки і результати дослідів на щурах були представлені в European Journal of Pharmacology.

«Активність ферменту АПФ (ангіотензинперетворюючий фермент. — прим. ред.) та пов'язаний з ним процес формування агресивних... ( подробнее )

Багато працювати шкідливо для здоров'я і кар'єри, впевнені вчені

Згідно з останніми дослідженнями, дуже напружена робота шкодить не тільки здоров'ю, але і кар'єрному зростанню.

Як пише The Daily Mail, дослідники з Університету Лондона і Європейської бізнес-шкіл ESCP з'ясували, що співробітники, які переробляють на роботі, не задоволені роботою і просуванням по службі. При цьому, як відзначають фахівці,... ( подробнее )

Лікарі пояснили, чому з'являється гастрит

Гастрит є однією з провідних хвороб сучасності. Судіть самі:

- з середини XX століття кількість захворювань ШКТ збільшилася в 2 рази;

- за різними оцінками, до 90% «цивілізованого населення» планети мають ті чи інші захворювання ШКТ;

- запалення слизової шлунка лідирує серед захворювань ШЛУНКОВО-кишкового тракту:

-... ( подробнее )

Медики розповіли, кому не можна вживати імбир

За останні роки імбир став дуже популярним продуктом. Всі його корисні властивості складно перелічити. Однак, є певна група людей, яким слід видалити це рослина з свого раціону.

У холодний період імбир користується величезним попитом, адже він допомагає імунній системі боротися з простудними інфекціями. Багато людей щодня використовують... ( подробнее )

Вентилятори названі причиною небезпечних хвороб

У розпал спеки медики виступили з думкою про те, що побутові вентилятори можуть бути дуже шкідливі для здоров'я людини.

Зокрема, лікарі застерегли про небезпеку сну в кімнаті з працюючим вентилятором. Виявляється, «ганяючи» повітря по приміщенню, вентилятор сприяє тому, що разом з потоками такого повітря приходять в рух скупчилися в... ( подробнее )

Як вірус грипу стає супервирусом?

Американські вчені з Tufts University School of Medicine вирішили з'ясувати, як змінюється вірус грипу і як він стає супервирусом. Вони вперше візуалізували структурні зміни в реальному часі, що відбуваються у поверхневому білку вірусу грипу. Виявилося, цей білок може розвертатися, щоб дотягнутися до клітин-мішеней. Потім він згортається, і схема... ( подробнее )

Медики розповіли, чому жінки частіше страждають від мігрені

Як правило, частіше страждають від мігрені саме представниці слабкої статі. Вся справа в тому, що під час присутності естрогену в крові нервові клітини, що відповідають за біль, стають набагато активніше.

Вчені вважають, що якщо випробування на добровольцях дадуть позитивні результати, вони зможуть почати створення найбільш ефективного... ( подробнее )

У Севастополі з початку року захворіли на менінгіт 43 людини, в т. ч. 28 дітей

У севастопольській міській інфекційній лікарні з 1 січня по 14 серпня 2018 року з діагнозом менінгіт проліковано або отримували лікування 43 пацієнта, з них 28 дітей, пише «Севастопольська газета».

Для порівняння: у 2016 році в Севастополі було зафіксовано 40 випадків серозного менінгіту, у 2017 році — в 2,5 рази більше (80 дітей та... ( подробнее )

Правильне харчування сприяє здоровому старіння жінок, – результати дослідження

Правильне харчування може сприяти клітинному здоров'ю при старінні жінок. Правильним вважається раціон, багатий фруктами, овочами і цільнозерновими продуктами, а також з низьким вмістом доданого цукру, натрію і оброблених м'ясних продуктів. Про це повідомляється в новому дослідженні, опублікованому в American Journal of Epidemiology.

Як... ( подробнее )

У Криму спростували чутки про хімічних отруєннях в Армянську

У Моз Криму спростували інформацію, що з'явилася в соцмережах інформацію про хімічних отруєннях на півночі півострова.

Заявлялося, що в лікарню Армянська надійшли люди з подібним діагнозом. Нагадаємо, що вчора у місті зважилися ввести режим надзвичайної ситуації.

"В Армянську не зареєстровано жодного випадку отруєння хімічними... ( подробнее )