Здоровье

Наночастинки з оксиду заліза можуть захистити зуби від карієсу

Американські хіміки створили наноматеріал,який здатний розчиняти плівки з мікробів, що сприяють формуванню нальоту і зубного каменю, і запобігати розвиток карієсу.

«Наші наночастинки володіють цікавим властивістю, яке робить їх схожими на ферменти – вони не проявляють себе в нейтральному середовищі, але починають виробляти перекис водню... ( подробнее )

Як захиститися від комарів? – поради експертів

Згідно зі звітом Центру з контролю і профілактики захворювань Австралії, 2018 рік вважається найгіршим для хвороб, що передаються від укусів комарів, які включають вірус Західного Нілу, вірус Зіка і лихоманку денге - все це потенційно смертельно небезпечно.

Хоча більшість комах, які кусають нас, не несуть хвороби, свербіння і почервоніння,... ( подробнее )

Американські лікарі протестували вакцину від прищів

Прищі (акне) виникають на шкірі людини із-за присутності пропіоновокислих бактерій Propionibacterium acnes. Вони виробляють токсин CAMP фактор, який залучений в процес розвитку запалення, що і призводить до появи прищів на шкірі.

Медики з Каліфорнійського університету в Сан-Дієго успішно протестували вакцину від акне - антитіла, які... ( подробнее )

Потужна геомагнітна буря до кінця тижня буде впливати на здоров'я людей

У вівторок, 11 вересня, на Сонці вибухнула потужна геомагнітна буря, а через день-два потік іонізованих частинок досягне атмосфери Землі. Ці спалахи можуть позначитися на здоров'ї людей.

Як повідомляє Science Alert, ще раніше експерти Національного управління океанічних і атмосферних досліджень (NOAA) прогнозували майбутній сонячну... ( подробнее )

Названо продукти, не втрачаючи корисності від консервування

Помилково думати, що всі консервовані продукти шкідливі для нашого здоров'я. Серед них є і ті, які навіть смачніше і корисніше свіжих.

Для багатьох з нас консервовані продукти є синонімом шкідливої їжі, позбавленої вітамінів і поживних речовин. Частково це правда, особливо якщо мова йде про консервованих фруктах, куди виробники додають... ( подробнее )

Експерт пояснив, чому російські чоловіки живуть менше за жінок

Низька тривалість життя чоловіків пов'язана з небезпечними видами роботи, курінням і надмірним споживанням алкоголю, повідомила РИА «Новости» головний спеціаліст Москви по профілактичній медицині Нана Погосова.

 

Раніше головний геріатр Моз РФ Ткачова Ольга заявила, що до 2030 року середня тривалість життя чоловіків складе... ( подробнее )

Лікарі пояснили, чому багато людей відчувають постійну втому і як з цим боротися

Видання MedicalMewsToday зібрало найбільш поширені причини втоми, а також склало список порад, які допоможуть Вам вирішити цю проблему.

Втома може викликати безліч проблем. Наприклад, приблизно 1 з 25 водіїв повідомляє, що кожен місяць засинає за кермом.

Водіння в сонному стані є причиною близько 72 000 аварій в рік, з... ( подробнее )

Що потрібно їсти вранці, щоб справлятися зі стресом?

Вчені з Гарвардського університету під керівництвом професора Девіда Людвіга, провівши дослідження на тему зв'язку між викидом гормонів стресу і стилем харчування, назвали продукт, який ідеально знімає стрес.

В експерименті брали участь три групи добровольців. Протягом місяця вони їли на сніданок різні продукти. Першу групу годували... ( подробнее )

Названі регіони Росії, де самі здорові і хворі діти

Міністерство охорони здоров'я РФ назвало російські регіони з найменшим числом захворювань серед дітей до 14 років. Результати даних відомства опублікував RT.

У 2017 році регіоном з найменшою кількістю захворювань серед дітей виявилася Чечня. У Республіці на 100 тисяч дитячого населення припадає 62 969,7 хвороб.

Слідом... ( подробнее )

Чому не можна запивати їжу водою?

Якщо запивати продукти водою, це дасть більший сплеск рівня цукру в крові. Це особливо актуально для солодких і жирних продуктів на зразок донатов (пончиків). Про це повідомляють фахівці з Suriname (Південна Африка).

В ході експерименту, який вони провели, добровольці їли пончики, запиваючи або не запиваючи їх водою. При цьому проводилася... ( подробнее )