Здоровье

Шість корисних продуктів, які не варто їсти на голодний шлунок

Деякі продукти, хоч і корисні, не рекомендується їсти зранку на голодний шлунок. Представляємо вашій увазі декілька таких продуктів:

Йогурт

Кисломолочні продукти корисні завдяки бактеріям, які містяться в них. Але якщо випити йогурт або кефір на голодний шлунок, користі від них буде менше, так як шлунковий сік, швидше... ( подробнее )

Чому низький рівень тестостерону небезпечний для здоров'я чоловіків?

Тестостерон важливий не тільки для формування м'язів і кісток і для підтримання сексуального здоров'я чоловіків: нове дослідження, опубліковане в Nature Scientific Reports, показало, що люди з низьким рівнем цього гормону частіше страждають від хронічних захворювань.

За словами авторів дослідження, низький рівень тестостерону підвищує... ( подробнее )

Чому гормон щастя не перетворює людей у наркоманів?

Вчені пояснили механізм, чому опіоїдні наркотики викликають залежність, а гормони щастя — ні, йдеться в статті, опублікованій в журналі Neuron.

«До цих пір у нас не було жодних натяків на те, що опіати діють на мозок інакше, ніж ендорфіни. Тому було вкрай складно зрозуміти, чому наркомани завжди кажуть, що героїн та інші наркотики викликають... ( подробнее )

Світ не готовий протистояти переноситься комарами і кліщами захворювань, – вчені

Багато штатів Америки не готові протистояти захворюванням, переноситься комарами, москітами і кліщами. До такого висновку прийшли фахівці з американського Центру по контролю і профілактиці захворювань.

Число американців, у яких діагностують переносяться комарами, москітами і кліщами захворювання, постійно зростає: з 2004 по 2016 роки... ( подробнее )

Розфарбовування картинок допомагає дорослим впоратися зі стресом

Розфарбовування картинок корисно і цікаво не тільки для дітей, але і для дорослих: вчені з University of the West of England з'ясували, що це заняття знижує рівень стресу і підвищує ступінь креативності.

У рамках першого дослідження вчені попросили 47 студентів взяти участь у сесії, в рамках якої вони розфарбовували картинки (мандали)... ( подробнее )

Чому жінкам не варто зловживати алкоголем?

Зловживання алкогольними напоями може посилити прояви передменструального синдрому (ПМС) або навіть стати його причиною. Про це попереджають вчені з University of Santiago de Compostela, результати нового дослідження були опубліковані в журналі BMJ Open.

Вчені проаналізували 19 досліджень про зв'язок алкоголю і ПМС, що проводилися у... ( подробнее )

Вживання яєць не підвищує ризик розвитку хвороб серця, – вчені

Вживання до 12 яєць в тиждень не підвищує ризик розвитку серцево-судинних захворювань у людей з преддіабетом або діабетом 2 типу. До такого висновку прийшли вчені з University of Sydney.

Пацієнти з преддіабетом і діабет 2-го типу часто мають підвищений рівень «поганого» холестерину, пов'язаного з хворобами серця. З-за цього багато лікарі... ( подробнее )

Оптимістичні люди відрізняються більш здоровим серцем, – результати дослідження

Оптимістичні люди відрізняються більш здоровим серцем і в цілому менше схильні до ризику серцево-судинних захворювань. Про це йдеться в новому дослідженні фахівців з University of Illinois, опублікованій в журналі BMJ Open.

В рамках цього дослідження вчені проаналізували дані про 4900 жителів США латиноамериканського походження. На... ( подробнее )

Російські лікарі дозволили мочити Манту

Головний позаштатний спеціаліст фтизіатр Моз Росії Ірина Васильєва заявила про те, що пробу на туберкульоз (реакція Манту) можна мочити. Про це повідомила газета «Известия»

Васильєва пояснила, що головне – не розчісувати щеплення.

"Можна намочити, потім просто промокнути і все. З пробою Манту все не так суворо — просто... ( подробнее )

Хлопець, який витратив 10 тисяч доларів, щоб стати дівчиною-моделлю, тепер шкодує про це

Хлопець-модель по імені Алекс, який три роки витратив на те, щоб стати жінкою, вирішив назад стати чоловіком, припинивши пити гормони і збираючись видалити грудні імпланти. Щоб стати жінкою по імені Арія, 30-річний Олександр витратив $10 тис., використовуючи естроген і тестостерон, повідомляє Mirror.

Проте всі зусилля моделі виявилися... ( подробнее )